Narva Eesti Gümnaasium

Pressiteade

Narva Eesti Gümnaasium

20.aprill 2007.a

 

Inimesed tagasi loodusesse

 

Narva Eesti Gümnaasiumis toimub seoses projektiga ¥Mets õpetab´ rida üritusi ja ettevõtmisi.

 

See toimub aprillikuust kuni 16. maini, osalevad igas vanuserühmas õpilased. Selle projekti jooksul toimub algklasside metsapidu Laagna pargis. Veel teevad mudilased õppekäike Pimeaeda, Pähklimäe metsa ning koostavad metsaraamatuid, stende ja loevad luuletusi metsast.

6. ja 7. klass sõidavad Kauksi looduskeskusesse, et läbida metsa õpperada. Põhikooli lõpetajad said kasulikku töö osalejateks, nimelt lähevad nad taastama põlenud metsa Narva lähistel.

Kõik, kes ei saanud osaleda mingis ürituses on oodatud kuulama gümnaasiumi õpilaste ettekandeid metsandusest ja metsa taimestikust.

 

Kuna see projekt on õpetliku sisuga, siis muusikatundides õpitakse ¥Metsalaulu´ ja tantsu. Bioloogia- ja geograafiatundides vaadetakse filme Eesti metsloomadest ja  filmi pealkirjaga ¥Metsa eluring ´. Toimub joonistusvõistlus ¥Mets on kodu ´ ning lisaks on võimalik osaleda RMK korraldatud metsaviktoriinis ja Ökokratti fotokonkursil.

 

Loodame, et iga õpilane leiab järgnevatel nädalatel võimaluse metsaga paremini sõbraks saada ning midagi huvitavat õppida.

 

 

Ülle Kõpp

Narva Eesti Gümnaasium

56 452 813

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.