Tule vabatahtlikuks!

Kas sa soovid aidata kaasa loodushariduse ja loodusest hoolimisele? Kas soovid kohtuda teiste samasuguste "hulludega"? Me toimetame Puhta vee teemapargis aga kulgeme ka Keskkonnatelgiga üle Eesti. Me ei suudaks seda ilma hoolivate, abivalmite ning pühendunud vabatahtliketa, kes meile igal aastal sadu tunde oma aega ja energiat annetavad. Mida rohkem on meil vabatahtlikke abilisi, seda rohkem ressursse saame suunata loodusharidusele ja loodusest hoolimisele. Vabatahtlikuks hakkamine ei nõua enamasti eelnevat kogemust, sest pakume sulle vajalikku juhendamist meie juures.
 
Meiega kampa löömiseks:
 
1. samm: pead vastama vabatahtlikuks saamise eeldustele
Vabatahtlike vanusele, oskustele ning ajalisele pühendumisele oleme seadnud mõned tingimused.
 
2. samm: uuri vabatahtliku töö võimalusi meie organisatsioonis
Meie vabatahtlikud töötavad Puhta vee teemapargis, oma kogukonnas ja ka oma kodus. Uuri, milline on just sinu jaoks sobivaim lahendus!
 
3. Samm: täida vabatahtliku avaldus ja tule kokkusaamisele
Täida avaldusevorm internetis ja teatame sulle järgmise kokkusaamise ja koolituse aja, millest pead vabatahtlikuks saamiseks kindlasti osa võtma.
 
4. samm: löö käed külge, ära pelga näidata oma initsiatiivi!
Kui oled vabatahtlikuks vastu võetud, palume sul täita vabatahtliku töö kokkuleppe ning saadki asuda tööülesandeid täitma.
 
Mis töid saad ellu viia:
Erivajadustega inimeste abistaja liikumisel ratastoolirajal või looduses,
abistad juhendajaid loodusõppe õppeprogrammide läbiviimisel erivajadustega inimestele, abistad Meelteaia hooldamisel või rohimisel, aitad läbi viia tavalisi majapidamise töid nagu näiteks puude ladumine või metsapargis võsa koristamine, õpperaja puhastamine mahalangenud okstest vms lihtsad tööd. Kindlasti ei anta täita tööülesannet, mis on Sulle vastumeelne või käib füüsiliselt üle jõu.
Kas tekkis küsimusi? Palun küsi, ole aktiivne, saad kindlasti vastuse:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5132149 Priit Adler.
 
Meie ja meie vabatahtlikud järgime vabatahtliku tegevuse head tava ning MTÜ Ökokratt vabatahtlike eetikakoodeksit.