Kutse veeteemaliste õppematerjalide ja –programmide tutvustusele

Kutse veeteemaliste õppematerjalide ja –programmide tutvustusele

Kutsume õpetajaid osalema veeteemaliste õppematerjalide ja –programmide tutvustusele Tallinna Ülemiste veepuhastusjaama. Infoseminar toimub 26. augustil 2015 algusega kell 12.30 Ülemiste veepuhastusjaamas aadressil Järvevana tee 3.

Infoseminaril tutvustavad oma vee-, mere- ja keskkonna teemalisi õppematerjale ja -programme Tallinna Vesi, Keskkonnaamet, Meremuuseum, MTÜ Mondo, Lehola keskkonnahariduskeskus ja Puhta vee teemapark. Lisaks on kõigil osalejatel võimalus huvi korral ühineda Ülemiste veepuhastusjaama ekskursiooniga. Täpsema kava ja teemadetutvustuse leiate manusest.

Infoseminarile on oodatud õpetajad nii Tallinnast kui ka kaugemalt, nii loodusainete kui ka teiste ainete õpetajad, nii põhikooli kui ka alghariduse ja gümnaasiumi õpetajad. Kohapeal saab tutvuda ja kaasa võtta erinevaid koostatud õppe- ja infomaterjale.

Palun registreerige üritusel osalemine aadressil https://docs.google.com/forms/d/1zfitPHYO8Z7eq1v9wp0ZjQZlXMh3O3ZFYeQsYpuvGHE/viewform?edit_requested=true hiljemalt 24. augustiks. Lisainfot saate küsida Liisi Liivlaidilt meili teel Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või telefonitsi 626 2244.

Parimate soovidega
Liisi Liivlaid
Keskkonnaspetsialist
AS Tallinna Vesi
6262 244

Austatud õpetaja,

Samuti olete oodatud osalema Puhta vee teemapargi õppeprogrammis: Veetarga retk puhta vee tekkekohas http://metsamoisa.ee/index.php/1-veetarga-retk-puhta-vee-tekkekohas

Ülejäänud õppeprogrammidaga saab tutvuda lingilt: http://metsamoisa.ee/index.php/programmid

Parimat,

Priit Adler
MTÜ Ökokratt/NGO Ökokratt
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+372 5132149
SKYPE: priadler
FB: https://www.facebook.com/metsamoisa
www.okokratt.ee
www.keskkonnatelk.ee
www.metsamoisa.ee