Maaema Mess

Keskkonnatelgis ootab külastajaid tiigerpüüton!

Tuleval nädalavahetusel 16.-17. aprillil toimub ¥Maaema mess´, kus osaleb  Tallinna Laululava territooriumi õuel Keskkonnatelk.

Keskkonnatelki kogunenud organisatsioonid on valmistunud ligi kuu aega osalemiseks Maaema messil., Keskkonnatelki on kaasatud elus tiigerpüüton, keda on võimalik katsuda ning pildistada.

Samas pakutakse erinevate organisatsioonide poolt ideid ning lahendusi, kuidas olla loodussõbralik ning  veeta rohkem aega looduses.

Informatsiooni ning põnevust pakuvad ¡Ehedate elamuste¡ esindajad  Lahemaalt, puukujumeistrid, massöörid- tervisetaastajad, maarjakase eksperdid, looduslõhna asjatundjad, matkade korraldajad, mahetoodanguga kauplejad, looduse kaitsjad, lastelaagrite korraldajad.

Külastajad-lapsed saavad osaleda aktiivselt loovuskooli tegemistes.

Eriti ootame Keskkonnatelki neid, kes tahavad luua kontakte koolilaste keskkonnateadlikkuse arendamiseks ning teha koostööd teiste roheliste organisatsioonidega üle Eesti.

Maaema mess on avatud kella 10.00 -18.00 õhtul.

 

Järgmine võimalus Keskkonnatelki külastada on Kuusalu mailaadal 01. mail

 

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003 aastast ning seda korraldab MTÜ Ökokratt.

MTÜ Ökokratt

Täiendav informatsioon:

 

Aare Adler

MTÜ Ökokratt

projektijuht

GSM 5020579

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.okokratt.ee