Saue valla külade päev

Miniloomaaed ja keskkonnatelk suvelõpupeol !

Pressiteade

Vanamõisa küla lõkkeplatsil toimub 17. septembril algusega kell 12.00 Saue valla külade päev koos suvelõpupeoga, kus osaleb ka külastajate poolehoiu võitnud Keskkonnatelk.

 

Keskkonnatelgi programmis on seekord miniloomaaed ning teada-tuntud loodussõbralikud organisatsioonid.

 

Mõisaküla lõkkeplatsil on seekord võimalik maitsta mahepõllutooteid ja muretseda endale ehtsast puidust söögiriistad. Kogeda saab loodussõbralike puhastusainete toimet. Lisaks vigursaagimine, naabrivalve põhimõtete ja maarjakase kasvatamise tutvustamine. Kõigil külastajatel võimalus osaleda viktoriinis, põnevas äraarvamismängus ¥Mis siin on ?´ ja  ¥Käbimängus´ ning jälgida  slaidiprogramme ning filme loodusest.

 

Keskkonnatelgi programmi koostamisel on arvestatud, et kava peab olema õpetlik, huvitav ning põnev. Keskkonnatelk on osalenud käesoleva aasta 7 kuuga 12 vabaõhuüritusel, mida on ühtekokku külastanud ligi 65 000 külastajat.

 

Keskkonnatelgi järgmine peatuspaik on 24. septembril Paunvere väljanäitusel.

 

Keskkonnatelgis selgitatakse inimestele keskkonnaprobleemide tekkepõhjuseid ning olemust, mõistmaks looduskaitse vajalikkust. Samuti inimtegevuse mõju loodusele ning iga inimese osa selles. Keskkonnatelgi eesmärk on tõsta inimeste keskkonnateadlikkust ning levitada säästvat elu- ja mõtteviisi.

 

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003. aastast ning seda korraldab MTÜ Ökokratt.

 

MTÜ Ökokratt

 

Täiendav informatsioon:

Aare Adler

MTÜ Ökokratt

GSM 50 20 579

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.okokratt.ee